3,2,1… Start!

Już tylko miesiąc dzieli nas od 7. Rajdu Zamkowego. Pierwsza runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Śląska odbędzie się w dniach 13-14 maja 2017r. Znani kierowcy rajdowi, w tym wielu mistrzów, kolorowe rajdówki, wiele atrakcji dla kibiców, nowe odcinki specjalne, emocje… tak w skrócie można opisać zbliżający się rajd.
W sobotę odbędzie się część administracyjna, zapoznanie z trasą oraz badanie kontrolne. Kibiców zapraszamy tradycyjnie w niedzielę na niezwykle barwną strefę serwisową do Będzina przed Urząd Miasta oraz na odcinki specjalne, gdzie będzie można poczuć moc adrenaliny. Każdy, w żyłach którego płynie chociaż kropla benzyny, znajdzie tutaj coś dla siebie. Tym razem zaskoczymy Zawodników nowymi trasami, które będą zlokalizowane w Będzinie, Dąbrowie Górniczej oraz gminie Bobrowniki. Na pewno zaskoczy konfiguracja tras, gdyż nie będzie to jazda po „standardowych nitkach”. Szybko, ale bezpiecznie – i zgodnie z tą ideą przewidujemy dodatkowe atrakcje, których celem będzie promocja bezpieczeństwa w ruchu drogowym.
W tym roku odbędzie się 5 eliminacji RSMŚL, dzięki czemu zaciętą rywalizację będziemy mogli podziwiać już od początku sezonu. Organizatorem jest Automobilklub Zamkowy. Zawody są dofinansowane z budżetu województwa Śląskiego. Prosimy wszystkich o bezpieczne kibicowanie. Mamy nadzieję, że tradycyjnie rajd przysporzy wielu pozytywnych emocji i zapewni ogromną dawkę wrażeń.